Kresowa Osada w Baszni Dolnej

Kresowa Osada w Baszni Dolnej to wioska tematyczna, która przenosi w przeszłość. Odwołuje się do wielokulturowości dawnych Kresów Rzeczypospolitej, oferując możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu. To idealne miejsce dla miłośników historii, tradycyjnego jadła i aktywnej turystyki w otoczeniu naturalnej przyrody.

W poszukiwaniu genealogicznych inspiracji warto zaglądać do “Kresowej Osady”, gdzie z bliska można przyjrzeć się dawnej, kresowej zabudowie, poznać warunki w jakich żyli nasi przodkowie oraz samodzielnie spróbować swoich sił jako rzemieślnik.

Zobacz naszą krótką fotorelację w z pobytu w “Kresowej Osadzie”:

Źródło:

  • Tekst i zdjęcia: SzukamKrewnych.pl
  • Wstęp: https://kresowaosada.pl/o-kresowej-osadzie/
SzukamKrewnych.pl - szk logo bt

Odkryj razem z nami fascynujący świat genealogii. Otrzymuj na maila darmowe inspiracje. Poznaj lepiej serwis SzukamKrewnych.pl.

Administratorem danych osobowych jest Nowoczesna Edukacja Jakub Frankiewicz NIP: 8132900041. Dane osobowe przetwarzane są w celu wysyłki newslettera. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez podawania przyczyny. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Tobie prawach, znajduje się w Polityce prywatności