Baza wiedzy

W chwili obecnej Pakiet+ umożliwia dostęp do 6 różnych baz danych genealogicznych: Absolwent+, Belfer+, Duchowny+, Nekropolia+, Mieszkańcy+ oraz Urzędnik+

W chwili obecnej wszystkie bazy zawierają dostęp do informacji na temat ponad 120 tys. nazwisk., a liczba ta wciąż rośnie.

Przy tworzeniu baz danych dostępnych w Pakiecie+, pod uwagę wzięliśmy obowiązujące w Polsce przepisy prawne. Dlatego też, nazwiska dostępne w bazach dotyczą przede wszystkim z okresów od 1700 do 1939 r.

Wyjątkiem od tej reguły, są dane osób publicznych oraz osób zmarłych. Tutaj dane mogą pochodzić z okresu od 1000 do 2022 r.

Nie. Pakiet+ nie zawiera dostępu do pojedynczych baz danych dostępnych w naszym sklepie w sekcji Bazy danych

Pakiet+ aktywowany jest na okres 14 dni, a po tym czasie jest automatycznie wyłączany.

Nie. Nie stosujemy automatycznego przedłużenia dostępu. Każde kolejne przedłużenie dostępu do Pakietu+, wymaga samodzielnego złożenia i opłacenia nowego zamówienia.

Tak. W takim przypadku poprosimy o kontakt z naszym BOK poprzez formularz kontaktowy.

Tak. Na stronie zamówienia wystarczy uzupełnić poprawnie wszystkie wymagane pola. Faktura w wersji elektronicznej, zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres email.

SzukamKrewnych.pl - szk logo bt

Odkryj razem z nami fascynujący świat genealogii. Otrzymuj na maila darmowe inspiracje. Poznaj lepiej serwis SzukamKrewnych.pl.

Administratorem danych osobowych jest Nowoczesna Edukacja Jakub Frankiewicz NIP: 8132900041. Dane osobowe przetwarzane są w celu wysyłki newslettera. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez podawania przyczyny. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Tobie prawach, znajduje się w Polityce prywatności